Acer Predator G6-710 Gelişmiş Oyun Bilgisayarı

Acer tarafından geliştirilen yeni oyun bilgisayarı Predator G6-710, adeta kullanıcıların aklını başından aldı. Bilgisayarın teknik özelliklerinden ziyade şaşırtıcı tasarımı ile tüm görücülerinden tam not alması da oldukça etkileyiciydi.

En İyi Oyun Bilgisayarı Hangisi

En İyi Oyun Bilgisayarı Hangisi

Gamescom adlı etkinlik ile Köln’de görücüye çıkan yeni Acer Predator G6-710, tam 64GB’a kadar RAM’i destekliyor ve Nvidia imzasına sahip G-Sync teknolojili 4GB VRAM’li ekran kartı ile geliyor.Altıncı nesil İntel Core i7-6700K ,işlemcisi bulunan süper oyun bilgisayarı Apex RAW klavye ve SteelSeries Sensei Raw mause ile bir oyuncunun istediği tüm aksesuarları da beraberinde getiriyor.

En Gelişmiş Oyun Bilgisayarı

En Gelişmiş Oyun Bilgisayarı

Üstelik yeni süper bilgisayarların özellikleri arasında yer alan kolay değiştirilebilir donanımsal bölmelere sahip tasarım sayesinde, dilediğiniz parçayı rahatlıkla bilgisayara söküp takabiliyorsunuz. Ancak yeni Acer Predator G6-710, monitör seçimini size bırakıyor. Bu teknik özelliklere yakışır bir monitör ile oyun zevkini tavana çıkartmak ve unutulmaz maceralara atılmak da sizlerin elinde. Predator G6-710, 12TB’a kadar desteklenebilir depolama alanı ile de çıtayı bir hayli yükseltmeyi başarıyor.

Acer Predator G6-710 Fiyatı

Acer Predator G6-710 Fiyatı

Acer marka yeni oyun canavarının fiyatı hakkında ise herhangi bir bilgi verilmedi. Fakat bilgisayarın Eylül ayında satışa çıkacak olması nedeniyle büyük bir olasılıkla bu tarihi beklememiz gerekecek. Ancak kesin olan bir şey var ki, bu bilgisayar tasarımı ve teknik özellikleriyle diğerlerinden farklı olduğunu şimdiden ilan etmiş durumda. Bakalım Eylül‘e kadar Acer‘ın rakiplerden herhangi bir hamle gelecek mi, veya bu denli gelişmiş bir bilgisayarı bu kadar kompakt tasarıma kavuşturabilen başka bir marka çıkacak mı. Beklemekte fayda var.

Predator G6-710 Fiyatı ve Özellikleri

Predator G6-710 Fiyatı ve Özellikleri

Bir diğer başlıkta USB Diskten Bilgisayara Nasıl Format Atılır ? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Alternatif Başlıklar:

  • Acer Predator 6
  • Predator G6 fiyat
  • acer predator g6
  • acer predator 6 fiyat
  • acer predator fiyat
  • acer predator g6-710
  • Predator G6-710
  • Predator G6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir