4K Ekranlı Apple iMac Yakında Satışta

iMac Modelleri ve Tasarımları

iMac Modelleri ve Tasarımları

Apple’ın her ne kadar en çok satılan ürünü iPhone akıllı telefon serisi olsa da, diğer ürünlerinin de kullanım oranı milyonları buluyor. Üstelik Apple’ın her bir ürününün kullanıcısını kendine hapsetme gibi bir özelliği var. Yani bir Apple ürünü kullanan kullanıcı, genellikle hayatının geri kalanında da marka olarak Apple‘ı tercih ediyor. Kullanıcılarını tutkunu haline getiren bir diğer Apple ürünü de hiç şüphesiz iMac.

iMac 2015

iMac 2015

Önceki senelerde oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan iMac bilgisayarlar her yıl akıllı telefonlar gibi kendini yeniliyor ve birçok sürprizle beraber kullanıcılarına merhaba diyor. Apple’ın bu seneki sürprizi ise son zamanların olmazsa olmazları haline gelen 4K çözünürlüğü.  Önceki sızıntılarının birçoğunda haklı çıkan 9to5Mac web sitesinden verilen habere göre yeni, iMac 21.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ve bu ekran 4K çözünürlük ile gelecek.

4K iMac

4K iMac

Yine web sitesinde yapılan habere göre yeni Apple iMac bilgisayarın tanıtım tarihi 13 Ekim olarak kararlaştırılmış. Ayrıca 4.096 x 2.304 piksel çözünürlüklü yeni iMac’te El Capitan önceden yüklenmiş olarak gelecek. Ebatla konusunda gittikçe incelen ve daha gelişmiş özelliklere sahip olan iMac serisi, önceki modellerinde zaten yüksek düzeyde olan ekran kalitesini böylece bir üst seviyeye taşımış olacak. 13 Ekim’de tanıtılacak ürünün fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Bu konu hakkında gelen diğer bilgileri yakın bir tarihte okuyucularımızla paylaşacağız.

4K Çözünürlüklü iMac

4K Çözünürlüklü iMac

Bir diğer başlıkta USB Diskten Bilgisayara Nasıl Format Atılır ? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

4K Ekranlı Apple iMac Yakında Satışta

  1. öncelikle lütfen 4 k nedir ve kaç ppi yapar onu söylermisiniz hee bide bu ürün kaç ppi onuda bi zahmet söyleyiverin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir